Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Зникли два українських прикордонники

Автор:

|

Жовтень 04, 2017

|

Рубрика:

Зникли два українських прикордонники

Тривожну новину повідомив у середу, 4 жовтня, сайт Державної прикордонної служби України (ДПСУ). Напередодні увечері двоє офіцерів відділу прикордонної служби «Зноб-Новгородське» Сумського прикордонного загону здійснювали моніторинг ділянки кордону з Росією.

Близько 20:00 зв’язок з ними перервався. Відомство вживає усіх заходів для розшуку і встановлення їх місця знаходження. Про цю подію проінформовані правоохоронні органи. Тим часом російські ЗМІ повідомили про затримання Федеральною службою безпеки (ФСБ) двох начебто порушників кордону, які назвалися українськими прикордонниками. Дуже сумнівно, щоб наші офіцери могли заблукати на знайомій їм ділянці. Тому не виключаємо, що їх попросту викрали російські спецслужби з провокаційною метою.

Того ж дня у Луганській області на невстановленому вибуховому пристрої підірвалися двоє українських прикордонників. Обидва загинули.

Що ж стосується зниклих офіцерів, то пізніше у середу зусилля щодо їх розшуку принесли позитивні результати. Перший заступник голови ДПСУ Василь Серватюк повідомив журналістам: «Російська сторона поінформувала, що нею затримано двох громадян України, які заявили, що вони є військовослужбовцями Державної прикордонної служби України». При цьому він наголосив, що підтвердження російська сторона надала після того, як ДПСУ звернулася у прикордонне відомство Російської Федерації.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply