Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 23, 2018

Знову російські маневри біля кордону України

Автор:

|

Червень 22, 2016

|

Рубрика:

Знову російські маневри біля кордону України

су-34_2

Начальник прес-служби Західного військового округу збройних сил Росії Ігор Мугінов 22 червня повідомив журналістів про початок чергових масштабних військових навчань біля західного кордону, що фактично означає – поряд з територією Україною. Читаючи його пряму мову, не важко прийти до висновку, що вислови зумисне сформульовані у підкреслено бравурному тоні, щоб продемонструвати цинічність агресивної політики нинішнього російського керівництва.

Ось лише одна цитата: «Екіпажі оперативно-тактичної та армійської авіації Західного військового округу, що базуються на п’яти аеродромах в трьох федеральних округах, приступили до перебазування на оперативні аеродроми в рамках льотно-тактичного навчання».

Для якої ж то оперативної мети потрібні ті аеродроми і чому, вихваляючись своїми неозорими просторами, російська вояччина наче прилипла до західного кордону? Запитання, зрозуміло, риторичне. Як і те, для чого потрібно перебазовувати аж понад 50 літаків і вертольотів. За словами речника, бомбардувальники Су-34 подолають понад три тисячі кілометрів, відпрацювавши посадку на двох аеродромах різного типу з дозаправкою в повітрі, а також «тактичне і практичне застосування» на полігонах у Воронезькій і Тверській областях. Трьох тисяч кілометрів вистачає, щоб долетіти до Львова і повернутися назад. А може навіть до Варшави. Невже вони справді сподіваються нас залякати?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...