Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 19, 2019

Знов є жертви серед мирного населення

Автор:

|

Липень 14, 2016

|

Рубрика:

Знов є жертви серед мирного населення

ATO_вик_07-14

Про це повідомили вранці у четвер, 14 липня, інтернет-видання України. Напередодні бойовики обстріляли прифронтову Мар’їнку. Поранень на власному подвір’ї зазнав чоловік 1976 року народження. Карета швидкої допомоги забрала його до лікарні. У той сам вечір від кулі бойовиків загинув пенсіонер в Авдіївці.

Прес-центру штабу АТО у своєму зведенні станом ранок 14 липня відзначає, що впродовж минулої доби контрольовані російською владою бандформування знову почали частіше застосували зброю. Загалом вони 72 рази відкривали вогонь. Активність бойовиків на Маріупольському та на Донецькому напрямках була приблизно однаковою. В тому числі й щодо застосування заборонених Мінськими угодами засобів. Це 120-міліметрові міномети та 122-міліметрові самохідні артилерійські установки. А в уже згаданій Мар’їнці підрозділи Збройних сил України опинилися під вогнем артилерії калібру 152-міліметри. Дещо спокійніше було на Луганщині.

Прес-центр штабу АТО наголошує, що підвищена вогнева активність окупантів не допомогла їм перехопити ініціативу. Українці й далі цілковито контролюють ситуацію по усьому фронту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...