Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 17, 2019

Знайшли «чорну скриньку» російського Ту-154

Автор:

|

Грудень 27, 2016

|

Рубрика:

Знайшли «чорну скриньку» російського Ту-154

1227___02-1

У вівторок, 27 грудня, стало відомо, що під час пошукової операції виявлено основний самописець з літака міністерства оборони Росії, який минулої неділі впав у Чорне море через дві хвилини після вильоту з аеропорту Сочі-Адлер. Нагадаємо, що він прямував на російську базу в Сирії. На борту перебувало 92 людини.

Найближчим часом знайдену «чорну скриньку» доставлять у Центральний науково-дослідний інститут Військово-повітряних сил Російської Федерації для розшифровування. З інформації, що надійшла на ранок вівторка, відомо також, що знайшли 12 тіл загиблих, а також частини фюзеляжу і двигуна літака. Основною версією причини катастрофи називають потрапляння у двигун стороннього предмета. Раніше Федеральна служба безпеки заявила про відсутність ознак терористичного акту. Не виключають також, що аварію могли спричинити помилки пілотування, технічна несправність літака або неякісне паливо.

І ще одна важлива новина. Один з російських прикордонників берегової охорони став свідком трагедії. Він розповів, що літак замість набрати висоту, почав знижуватися, наче намагався здійснити посадку на поверхню моря.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...