Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 19, 2019

Зігмар Габріель пропонує Білорусі стати мостом

Автор:

|

Листопад 17, 2017

|

Рубрика:

Зігмар Габріель пропонує Білорусі стати мостом

Міністр закордонних справ Німеччини у п’ятницю, 17 листопада, зустрівся у Мінську з президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Розмова затягнулася понад запланований час настільки, що Зігмар Габріель і його білоруський колега Володимир Макей аж спізнилися на спільну прес-конференцію. Їхали вони на неї, до слова, в одній машині, що теж трапляється не часто.

Звертаючись до журналістів, німецький міністр наголосив: «Президент Лукашенко і я багато говорили про питання і роль Європи… Я міркую, що Білорусь може стати свого роду мостом між Євразійським економічним союзом і ЄС. Я впевнений у тому, що тут не потрібно вирішувати на користь одного або іншого союзу, а зовсім навпаки – може бути, Білорусь саме і покликана стати мостом між цими двома союзами».

Політологи зазначають, що це перший за 7 років візит очільника зовнішньополітичного відомства ФРН у Білорусь. Приводом став XV Мінський форум, який розпочався напередодні. Він був заснований 20 років тому як майданчик для діалогу Білорусі і Німеччини.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...