Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 12, 2020

Жирові рифи лондонської каналізації

Автор:

|

Листопад 04, 2017

|

Рубрика:

Жирові рифи лондонської каналізації

Виявляється, є й такі, названі за аналогією з кораловими. Запроваджено навіть спеціальний термін – «жирберг», що походить від слів «жир» і «айсберг». Про ліквідацію одного з них, як повідомляє 4 листопада сайт ВВС, рапортувала влада британської столиці.

Була це велетенська брила жиру та різних предметів довжиною 250 метрів і вагою в 130 тонн, яка заблокувала каналізацію на сході Лондона у тунелі ще вікторіанської епохи. На боротьбу з нею у асенізаторів компанії Thames Water пішло понад два місяці. Над вилученням жирберга трудилася команда з восьми осіб, фінальну частину роботи довелося виконувати вручну звичайнісінькими лопатами.

Видання розповіло також, як виникають жирберги. Винні в усьому недбайливі мешканці. По-перше, приготувавши їжу на маслі чи іншому жирі, люди зливають непотрібну жирну рідину в раковину на кухні ще гарячою. А у каналізаційних трубах вона застигає і закупорює їх. По-друге, є погана звичка викидати в унітаз вологі серветки, тампони, колготки, підгузники і багато іншого, часом зовсім несподіваного. Усе це застряє у жирі в каналізації. Так утворена маса починає розростатися до гігантських розмірів.

Світлини компанії Thames Water.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply