Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Журналісти атакують генпрокурора флешмобом

Автор:

|

Вересень 20, 2018

|

Рубрика:

Журналісти атакують генпрокурора флешмобом

Інтернет-газета «Українська правда» у четвер, 20  вересня, розповідає, що понад півтора десятка засобів масової інформації синхронно скерували до Генеральної прокуратури України (ГПУ) інформаційні запити. Водночас у мережі Facebook запущено флешмоб «#Луценко_дай_відповідь».

Шість запитань, адресованих генеральному прокурору Юрію Луценкові, стосуються рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) за скаргою журналістки «Радіо Свобода» Наталки Седлецької, яким слідству ГПУ на місяць заборонено використовувати будь-які дані з її телефону. Отож, журналісти цікавляться, як пан прокурор виконуватиме вердикт ЄСПЛ та чи слідство вже отримало від оператора дані з мобільних їхніх колег.

Запити, зокрема, вже надіслали журналісти «Української правди», телеканалів «24» та «UA:Перший», «Громадського телебачення», «Радіо Свобода», «UA Крим», «Слідство.інфо», «Kyiv Post» та низки інших медіа.

За законом «Про доступ до публічної інформації», Генпрокуратура повинна упродовж 5 робочих днів надати відповідь журналістам на інформаційний запит.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply