Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 16, 2019

Скоро «журналіста» Діму Кисельова почнуть бити

Автор:

|

Травень 30, 2016

|

Рубрика:

Скоро «журналіста» Діму Кисельова почнуть бити

Кисельов-__foto

Кремлівський пропагандист Дмитро Кисельов настільки захопився антиукраїнською істерією, що перейшов на особистості земляків і колег. Правда, наразі йдеться про одну особистість – головного редактора «Московського комсомольця» (МК) Павла Гусєва.

Тут зачепилося одне за інше. МК вмістив критичну статтю під заголовком  «Киселівські береги». Тоді сам її головний фігурант скористався своєю телепередачею «Вісті тижня» (російською – «Вести недели»), щоб дати рішучий «відлуп». Але переступив межу допустимого фолу, з надто в’їдливим сарказмом звинувативши головреда МК в симпатіях до України.

Корінний москвич Павло Гусєв, як син радянського офіцера, справді тривалий час жив в Україні, навчався тут, знає українську мову. Відверто каже, що любив і продовжує любити Україну. Однак критикує нинішній київський режим, вважаючи його несумісним із демократією. Та залишмо такі вислови на його сумлінні, бо важливе інше – підмосковський прибріхувач Д.Кисельов набрид вже навіть своїм землякам. І 30 травня стало для нього справді важким понеділком. Бо Інтернет-ресурси опублікували лист Павла Гусєва.

Заради справедливості відзначимо, що симпатик України теж не надто добирав слова. Але робив це інтелігентно. Отож з приємністю цитуємо епітети на адресу Дмитра Кисельова: «сексот і негідник», «крутить задом від однієї новини до іншої», «дурний і обмежений», «соромно, що люди, які не вміють читати і вникати в зміст написаного, мають відношення до нашої професії». І на останок пряма цитата: «Раджу тобі, Діма, утриматися від зустрічей зі мною. Це не погроза. Бити не буду, але від спілкування ти задоволення не отримаєш». Отже, ще трохи і московського пропагандиста № 1 таки почнуть бити!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply