Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Журналіст твердить, що викрив Петра Порошенка

Автор:

|

Жовтень 31, 2016

|

Рубрика:

Журналіст твердить, що викрив Петра Порошенка

1031___05-111

Мабуть, чинному Президентові України варто згорнути свою активність у соціальних мережах. Бо за усім, що він пише, пильно стежать співгромадяни. А поміж них і ті, що наділені здатністю до аналітичного мислення. 31 жовтня українські Інтернет-видання повідомили про розслідування, яке здійснив журналіст Дмитро Гнап. Він зробив висновок, що Петро Порошенко опосередковано визнав, що планував продати корпорацію «Roshen» через офшорну фірму.

«Коли щось робиш в останній момент, починаєш поспішати», – з такого твердження почав свої міркування розслідувач. Цим він прозоро натякає, що пан Президент у поспіху заповняв електронну декларацію, а тому послабив пильність. У підсумку на  його facebook-сторінці з’явився ось такий запис: «2014 була створена лише одна нова компанія, якою я володію напряму, – для продажу Roshen». Дмитро Гнап трактує це так: «Очевидно, в дописі президента йдеться про компанію Prime Asset Partners Limited з Британських Віргінських островів. Ту саму скандальну офшорку з Panama Papers. Цим віргінським офшором Порошенко володіє одноосібно і напряму, і створений він вже під час його президентства». Звідси висновок, що раніше президент твердив зовсім інше – віргінський офшор йому був потрібен для передачі активів у «сліпий траст», а не для продажу.

Журналіст також твердить з посиланням на Bloomberg, що компанія Nestle восени 2014-го року пропонувала Петрові Порошенку за Roshen 1 мільярд доларів. Він хотів три. Але, навіть, якщо продав би за мільярд, український бюджет не отримав би податків, тому що власник мінявся б на Віргінських островах.

1031___05-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply