Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Згори видно все!

Автор:

|

Грудень 31, 2017

|

Рубрика:

Згори видно все!

Напередодні Нового року, 31 грудня, прес-центр штабу АТО розповідає про навчання вертолітників армійської авіації, яке щойно завершилося з успішними результатами.

Станом на цей час військові гелікоптери на прифронтових територіях виконують транспортно-евакуаційні завдання. Доставляють у лікарні поранених, а на нові позиції – бійців, перевозять вантажі тощо. Однак ситуація на Донбасі розгортається так, що від ворога можна очікував будь-яких підступів. Тому треба бути готовим дати відсіч з повітря, адже авіація бачить усе.

Отож, на полігоні у районі відведення відбувся плановий вишкіл екіпажів вертольотів Мі-8МТ та Мі-24. За легендою, група диверсантів на човнах намагалася висадитися на берег. Завдання чергової ланки вертолітників – не допустити здійснення ворожого наміру та знищити окупантів. У підсумку усі цілі уражено. Так буде й у справжньому бою!

А тим часом російсько-терористичні війська продовжують порушувати новорічно-різдвяне перемир’я. Про це інформує оприлюднене 31 грудня зведення із зони бойових дій. Минулої доби промосковські бандформування здійснили чотири прицільні обстріли наших позицій. У тому числі й з мінометів. На щастя, жоден з українських військовослужбовців не постраждав.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply