Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Жодних угод з країною-агресором!

Автор:

|

Вересень 17, 2018

|

Рубрика:

Жодних угод з країною-агресором!

Президент України Петро Порошенко у понеділок, 17  вересня, підписав указ про призупинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Цим глава держави увів в дію документ, раніше схвалений Радою національної безпеки і оборони (РНБО).

Міністр закордонних з справ України Павло Клімкін заявив, що для остаточного юридичного припинення дії цього Договору потрібно ще рішення Верховної ради, оскільки документ ратифіковано саме на її засіданні 20 років тому. Найближчим часом український парламент розгляне це питання і можна не сумніватися, яким буде рішення. Павло Клімкін також анонсував перегляд всіх угод з Росією.

Вже відомо, що Міністерство закордонних справ Росії висловило «глибокий жаль» у зв’язку з цим кроком Петра Порошенка і звинуватило українську владу в «антиросійському угарі». А далі Москва вдалася до зухвалого твердження про те, що відновлювати відносини з Україною Росії доведеться «вже з іншими, більш відповідальними українськими політиками». Вочевидь, усе тут з точністю до навпаки. Тобто, треба дочекатися появи при владі більш відповідальних російських політиків, щоб припинилася нинішня агресивна політика Кремля.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply