Жінки в українській поліції слабкими не бувають

|

Липень 24, 2017

|

Вони чарівні і водночас сильні. А ще бувають справжніми чемпіонами. Як, наприклад, старший лейтенант поліції Олена Брюгген з Харкова. Як повідомили 24 липня інтернет-портали України, леді-полісмен посіла перші місця у Чемпіонаті України в окремих вправах з пауерліфтінгу. Зокрема, Олена перемогла у змаганнях із станової тяги, піднявши без екіпірування 100-кілограмову штангу.

«Я дуже вдячна своєму тренеру Олександру Микуленку, який повірив у мене, підтримував та вклав всі свої сили в мою підготовку. Його ентузіазм та енергетика чи не найвагоміший внесок у мою перемогу. Також, хочу подякувати всім, хто мене підтримує», – сказала щаслива чемпіонка.

Це не перший яскравий виступ сильної красуні. Торік вона посіла друге місце у відкритому Кубку Харківської області з бодібілдингу, класичного бодібілдингу, бодіфітнесу, менс-фізик і бікіні-2016. Ще має червоний пояс з тхеквондо і є майстром спорту з боксу та кікбоксингу. У змаганнях працівників правоохоронних органів Олена Брюгген здобувала першість у стрільбі з вогнепальної зброї між жінок.