Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Жарт про бомбу на борту

Автор:

|

Жовтень 04, 2017

|

Рубрика:

Жарт про бомбу на борту

Через нього у середу, 4 жовтня, винищувачі «Тайфун» Королівських Військово-повітряних сил перехопили у небі литовський пасажирський літак, що прямував у лондонський аеропорт Лутон, і змусили його змінити курс на аеропорт Станстед, де він врешті успішно приземлився. До таких радикальних дій вдалися після того, як з борта лайнера надійшов сигнал про загрозу. Втім, він виявився хибним.

Як розповів один з пасажирів Джонатан Зулберг, під час посадки у Литві він бачив біля борту кілька пожежних машин і поліцейський автомобіль. Виліт затримали на 40 хвилин, одна зі стюардес сказала йому, начебто надійшло повідомлення, що на борту закладена бомба. Після приземлення, за словами пана Зулберга, командир екіпажу також оголосив, що хтось повідомив про бомбу. Літак обшукали знову, але нічого підозрілого не знайшли.

За встановленими у Великій Британії правилами, літаки, з яких надходять сигнали про загрозу безпеці, скеровуються в аеропорт Станстед. А «Тайфуни», що знаходяться у режимі підвищеної готовності, здатні злетіти протягом кількох хвилин.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply