Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Жахлива трагедія на рівній дорозі

Автор:

|

Вересень 06, 2017

|

Рубрика:

Жахлива трагедія на рівній дорозі

У середу, 6 вересня, поблизу села Масевичі Рокитівського району Рівненщини автомобіль «Opel Omega» виїхав на смугу зустрічного руху і зіткнувся з вантажівкою «DAF» з причепом. Четверо осіб з легковика загинули на місці, згодом у лікарні помер п’ятий. Їх особи було встановлено не одразу. Але тепер можемо назвати їх поіменно.

Журналіст Spilno.tv Володимир Карагяур – активний учасник Революції Гідності, був тоді затриманий за звинуваченням в організації масових заворушень, після чого перебував у слідчому ізоляторі.

Політолог, кандидат філософських наук Олександр Маслак з 2016 року був провідним аналітиком Центрального штабу Цивільного Корпусу «АЗОВ».

Старший викладач Києво-Могилянської академії, політолог Олексій Курінний входив до координаційної ради з питань застосування української мови в усіх сферах суспільного життя при Міністерстві культури України.

Громадський активіст і спеціаліст з децентралізації Сергій Попов свого часу працював заступником голови, керівником апарату у Донецькій облдержадміністрації.

Український блогер, політолог Олександр Никоноров займався дослідженнями процесів розвитку сепаратизму, екстремізму та тероризму.

Всі вони поверталися з польсько-української наукової конференції «Стратегія співпраці країн Міжмор’я в умовах гіббридної війни», що відбулася у Варшаві. За попередньою версією легковик рухався на великій швидкості по мокрій дорозі, його занесло і він виїхав на зустрічну смугу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply