Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

«Зелені чоловічки» плюс «козаки»

Автор:

|

Червень 06, 2018

|

Рубрика:

«Зелені чоловічки» плюс «козаки»

Суд у справі про державну зраду президента-утікача Віктора Януковича у середу, 6 червня, допитав свідка зі сторони захисту Андрія Рапопорта, який колись служив на Кримському півострові у Військово-морських силах України (ВМС). Він завив, що військові частини у Криму у 2014 році захоплювали «козаки», після чого туди заходили військовослужбовці Чорноморського флоту Росії. Сам свідок на той час служив на посаді старшого офіцера ВМС у Криму, але у квітні 2014 року, після так званого «референдуму», у якому не брав участь, відбув до Одеси з іншими колегами по службі.

На запитання про захоплення будівель Верховної ради Криму та низки інших державних установ, Андрій Рапопорт відповів, що їх блокували цивільні особи та невідомі чоловіки у зеленій формі без розпізнавальних знаків, але зі зброєю. Він також розповів, що саме військовослужбовці Чорноморського флоту Росії блокували та затоплювали українські кораблі у бухтах.

Зазначимо, що одне із свідчень може викликати чималий резонанс. Коли стало відомо про захоплення будівлі Верховної ради Криму, тодішній начальник українського Генерального штабу України Юрій Ільїн, який приїздив до Криму, наказав привести військових на півострові у повну бойову готовність. Але, за словами Андрія Рапопорта, після цього колишній виконував обов’язків міністра оборони Ігор Тенюх наказав не виконувати наказів Юрія Ільїна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply