Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Збройний напад на міжнародних спостерігачів

Автор:

|

Червень 21, 2017

|

Рубрика:

Збройний напад на міжнародних спостерігачів

У середу, 21 червня, українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) рішуче засудила цей злочин проросійських бойовиків. Інцидент стався напередодні з патрулями Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва у Європі (СММ ОБСЄ). Перший на двох броньованих автомобілях перебував на спостережному пункті, розташованому на залізничній станції в окупованому місті Ясинувата, що у 16 км від Донецька, а другий – приблизно за 150 метрів від першого. Двоє озброєних чоловіків, обличчя яких були закриті, поводилися агресивно, погрожували зброєю членам місії. Один з них вдарив прикладом автомата у бокове заднє скло автомобіля, випустив у повітря чергу зі стрілецької зброї, а потім здійснив три постріли, спрямовані у бік патруля.

Оприлюднене 21 червня зведення прес-центру штабу АТО повідомляє, що наприкінці минулої доби ситуація у зоні бойових дій відчутно ускладнилася. Зросла інтенсивність та щільність обстрілів, збільшився калібр застосовуваного озброєння. Загалом окупанти 36 разів відкривали вогонь по украпленнях підрозділів АВТО. У тому числі 5 разів з важкого артилерійського озброєння. Один український військовослужбовець отримав поранення.

На facebook-сторінці прес-центру штабу АТО також вміщено розповідь про навчання загону понтонно-мостового батальйону та кількох інших підрозділів, які спільно вдосконалювали навички форсування водної перешкоди. У вишколі брали участь близько сімдесяти військовослужбовців з використанням тридцяти одиниць військової техніки.

Світлини внизу: епізоди навчань.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply