Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Збройне протистояння у Єревані триває

Автор:

|

Липень 18, 2016

|

Рубрика:

Збройне протистояння у Єревані триває

На площі Свободи в Єривані

Група осіб, що начебто діє від імені вірменської опозиції, продовжує утримувати захоплене напередодні у столиці приміщення полку патрульно-постової служби. Протягом ночі тривали нелегкі перемовини між владою й терористами. 18 липня надійшла інформація, що здійснено «спеціальні заходи». В чому вони полягали, не повідомлено. Але головне, що є результат –   вдалося звільнити одного працівника поліції, а також водія автомашини швидкої допомоги, яких насильно утримували.

У Службі національної безпеки (СНБ)  Вірменії з тривогою констатують, що озброєна група відмовляється випустити інших захоплених людей, скласти зброю і здатися владі. А поміж заручників є кілька старших офіцерів. Їх життю і здоров’ю продовжує загрожувати небезпека. Терористи мають значну кількість зброї і боєприпасів, а оскільки вже вчинили кілька злочинів, то можуть вдатися до крайнощів.

Тим часом на площі Свободи в Єревані правоохоронці затримали членів опозиційного руху “Нова Вірменія” Давида Санасаряна і Андріас Гукасяна. Як інформує Радіо “Свобода. Вірменія “, активісти намагалися організувати акцію за участю декількох чоловік, проте співробітники поліції доставили їх у поліцейський відділок. Крім того, на площі в той момент перебували представники іншої опозиційної організації “Спадщина”, які спочатку почали суперечку з представниками поліції, а трохи пізніше встали перед автомобілем і не давали проїхати, таким чином опозиціонери хотіли виключити нові затримання.

Кілька десятків учасників акції на площі Свободи в центрі Єревану підійшли до оточеної поліцією території, де знаходиться захоплена раніше озброєною групою будівля полку патрульно-постової служби поліції, передає Day.Az з посиланням на РІА Новини.

За словами кореспондента 24 Каналу Арман Сулейманяна, в місті заарештували дуже багато людей. Він додав, що нікому не відомо про їх місцезнаходження.

Нагадаємо, що 17 липня, близько 5-ї ранку за місцевим часом до трьох десятків прихильників радикальної опозиції на самоскиді протаранили ворота й увірвалися на територію полку патрульно-постової служби. Вбито заступника командира полку, є поранені з обох сторін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...