Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Збірна України з футболу має нового керманича

Автор:

|

Липень 15, 2016

|

Рубрика:

Збірна України з футболу має нового керманича

Sheva

Його ім’я оголошене 15 липня у Будинку футболу. Отож, виконавчий комітет Федерації футболу України одноголосно підтримав кандидатуру 39-річного Андрія Шевченка. Чудовий гравець у ще порівняно недавньому минулому, а нині – молодий і перспективний тренер поведе «синьо-жовтих» через нелегкі баталії кваліфікаційних ігор до чергового чемпіонату світу. А там, хочеться вірити, і до визначних перемог.

Як оголошено, до підписання вже готовий контракт, укладений за схемою «2+2». Це означає на два роки із можливістю продовження угоди ще на такий самий термін. Допомагатимуть новому головному тренеру збірної італійці Мауро Тассотті та Андреа Малдера, відомі своєю роботою в італійському «Мілані», а також іспанець Рауль Ріанчо, який з 2014 по 2016 рік працював помічником головного тренера у київському «Динамо».

Після призначення Андрій Шевченко зробив коротку, але дуже містку заяву. Зокрема він сказав: «Сьогодні я готовий очолити головну команду країни і взяти на себе всю відповідальність за кінцевий результат збірної. Своїм головним завданням я бачу створення боєздатного колективу, здатного вирішувати високі завдання. І друге – повернути довіру українських уболівальників якісною грою збірної України». А ще пообіцяв залучати молодих футболістів і назвав умови, здатні принести позитивний результат.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...