Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Затримано виробника смертоносної горілки

Автор:

|

Вересень 29, 2016

|

Рубрика:

Затримано виробника смертоносної горілки

04_0929-1

На початку цього тижня з Харківщини почали надходити повідомлення про отруєння алкогольними напоями значного числа осіб. Окрім того, подібне сталося і місті Лиман сусідньої Донецької області. Загалом постраждало 58 людей, 25-ть – померло. Всі ці випадки були абсолютно не подібні на звичне алкогольне отруєння. Це підтвердили й експерти. Вони встановили, що причиною нещастя стала підроблена горілка. У крові померлих було виявлено метанол – отруйний спирт.

І ось 29 вересня стало відомо, що на Харківщині затриманий організатор виготовлення смертоносної сурогатної горілки. Перший заступник голови Державної  фіскальної служби  України Сергій Білан написав у соцмережі Facebook: «В операції було задіяно весь особовий склад податкової міліції Харківської області, близько ста чоловік. Разом з спецпідрозділом СБУ «Альфа» та співробітниками обласної прокуратури провели операцію по затриманню організатора виготовлення сурогату, який спричинив масове отруєння та смерті людей. А також були затримані троє його посібників».

Вже вилучено понад чотири тони технічного спирту і обладнання для виготовлення сурогату. Однак робота не припиняється. Адже треба ще виявити канали, постачання спиртом злочинців. А головне – з’ясувати місця продажу продукції, яку встигли розповсюдити.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...