Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Побито суддю, що розглядає справу Майдану

Автор:

|

Вересень 15, 2018

|

Рубрика:

Побито суддю, що розглядає справу Майдану

На сайті міської поліції Києва у суботу, 15 вересня, вміщено офіційну інформацію про затримання підозрюваного у нападі на суддю Святошинського райсуду Києва Сергія Дячука. Інцидент з його побиттям напередодні викликав значний громадський резонанс. Адже під головуванням Сергія Дячука розглядається справа про вбивства людей на Майдані Незалежності у Києві 18-20 лютого 2014 року. Відтак виникла версія, що напад був пов’язаний із професійною діяльністю потерпілого.

Наразі поліція виклала таку фабулу подій: «За словами заявника (Сергія Дячука – ред.), він помітив, що біля автостоянки розклали вогнище. Коли вийшов на вулицю, то побачив, що охоронець парковки палив сміття. Суддя зробив чоловікові зауваження, а той схопив металеву палицю та почав наносити йому удари по руках та голові. Свідки конфлікту викликали потерпілому  «швидку», а зловмисник тим часом із місця події втік».

Втім, його особу правоохоронці встановили доволі швидко, а по тому – затримали. Це киянин, 1964 року народження. Він вже почав давати пояснення слідчим. Розпочато кримінальне провадження. В разі доведення вини підозрюваного, йому загрожує до семи років позбавлення волі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply