Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

Засуджено працівника Московського патріархату

Автор:

|

Червень 14, 2016

|

Рубрика:

Засуджено працівника Московського патріархату

Шпійон-УНІАН

Про цю неординарну справу Російська служба ВВС повідомила 14 червня. Мосміськсуд засудив громадянина Євгена Петріна до 12 років колонії суворого режиму за звинуваченням у державній зраді на користь США.

Його затримали ще 5 червня 2014 року. За версією слідства, працюючи у київському відділенні Московського патріархату, Євген Петрін вступив в контакт з агентами розвідки США. Зрозуміло, для церковників Білокам’яної це скандал. І вони поспішили відхреститися від халепи, заявивши торік у лютому, що підсудний не був священнослужителем. Однак факту його роботи в структурі Російської православної церкви не спростовували.

Потім з’явилася інформація, що раніше Євген служив у ФСБ. Але у 2013 році звільнився і почав працювати в Московській патріархії. Версія малоймовірна. З органів так просто не йдуть. Просто роблять вигляд за легендою. А насправді залишаються «бійцями невидимого фронту». Тому скоріш за все Євген Петрін зацікавив закордонну спецслужбу не як церковний клерк, а саме як розвідник. От тільки ФСБ не признається, щоб не поставити пляму на мундир.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...