Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Запах українських страв у нью-йоркському ресторані

Автор:

|

Червень 11, 2017

|

Рубрика:

Запах українських страв у нью-йоркському ресторані

Невеликий ресторан «Енотека Марія» суттєво відрізняється від своїх конкурентів завдяки креативній ідеї його власника. Джо Скаравелла замість професійних кухарів наймає на роботу винятково бабусь. І пояснює це так: «Професійні кухарі – чудові. Вони ідуть до школи, важко працюють, аби відшліфувати майстерність. Але ці пані, вони – першоджерело». Спочатку це були італійські бабусі, бо господар закладу сам італієць Але згодом він вирішив розширити справу завдяки кулінарним культурам інших народів.

І ось 11 червня сайт «Голос Америки» розповів, що у ресторані «Енотека Марія» вже є й бабуся з України. Це колишня одеситка Алла Крещук. Безперечно, вона готує традиційні українські вареники. А окрім того й інші страви. Наприклад, котлети по-домашньому з часником за рецептом своєї мами.

Пуерторіканка Мілдред Перез спробувала відтворити форму вареників Алли. Спершу думала, що це просто. А спробувала і призналася: «Вони вийшли із пуерто-ріканським акцентом». Однак на смак це не вплинуло, бо начинку готувала українка Алла.

Світлини: «Голос Америки».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply