Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Замість до суду Микола Томенко пішов до людей

Автор:

|

Квітень 04, 2016

|

Рубрика:

Замість до суду Микола Томенко пішов до людей
Микола Томенко

Микола Томенко

Образно названий колись «діджеєм Помаранчевого Майдану» Микола Томенко очолив щойно створений громадський рух «Рідна країна». Очевидно, сам же ж його й організував. А щоб зрозуміти для чого, оглянемося трішки назад.

25 березня закритий з’їзд «Блоку Петра Порошенка» позбавив Миколу Томенка та Єгора Фірсова депутатських мандатів. Оскільки зроблено це було, м’яко кажучи, шляхом надто творчого ставлення до законів, обидва вирішили апелювати до суду з Європейським включно. Однак судитися, та ще й в Україні, справа довготривала і дуже дорога. Не виключено, що повернутися у парламент шляхом створення своєї партії буде і швидше і дешевше. А що це лише громадський рух, а не партія, то є вже десятки разів апробована схема перетворення одного в друге.

Чим же хочуть привабити народ нові «рухівці»? Ось що сказав сам Микола Томенко: «Влада у своїй діяльності забула про головне – про Людину. Саме тому наш рух серед своїх пріоритетів на перше місце виносить зрозумілу та адекватну соціальну політику». Звідси випливає й нове (правильніше, дещо підредаговане старе) гасло – «Людина та Україна – понад усе!». Наразі більше нічого конкретного. В тому числі й щодо колективних членів новоутворення. Сказано лише, що «низка правозахисних, екологічних, культурних та інших організацій об’єдналися…».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply