Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Замах у Солсбері: підозрюваних встановлено

Автор:

|

Квітень 21, 2018

|

Рубрика:

Замах у Солсбері: підозрюваних встановлено

Про це пише у суботу, 21 квітня, інтернет-видання «Deutsche Welle» з посиланням на щоденну британську газету «The Telegraph». Отож, у Великій Британії вже ідентифікували осіб, з вини яких, найімовірніше, ледь не загинули від отруєння колишній подвійний агент Сергій Скрипаль та його донька Юлія.

Зараз контртерористичний підрозділ поліції намагається порушити справу проти підозрюваних. Їх імена не називають, проте представники спецслужб впевнені, що учасники замаху на Скрипалів пов’язані з Кремлем. Ідентифікувати підозрюваних у скоєнні злочину вдалося після аналізу списків пасажирів на рейсах, які прибули до Великобританії, і вилетіли з країни. Крім того, поліція проаналізувала численні записи з камер відеоспостереження у Солсбері і номери автомобілів.

Втім, є сумнів, що вдасться знайти і затримати потенційних вбивць. Адже будь-які вимоги британських органів влади надати доступ до осіб, які становлять інтерес для слідства, викличуть ще більшу напруженість між Лондоном і Москвою.

Нагадаємо, що Сергій Скрипаль і його дочка були виявлені непритомними в англійському місті Солсбері 4 березня. Встановлено, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною «Новичок», яку виготовляли в СРСР. Москва категорично заперечує причетність до цього отруєння.

Світлина: при розслідуванні цього отруєння поліцейським доводилося працювати у захисних костюмах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply