Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Замах на Ігоря Мосійчука організовувала Москва

Автор:

|

Квітень 05, 2018

|

Рубрика:

Замах на Ігоря Мосійчука організовувала Москва

Про це повідомили на брифінгу у четвер, 5 квітня, перший заступник прокурора Києва Павло Кононенко та заступник голови Служби безпеки України (СБУ) Віктор Кононенко. Отож, поставлено крапку у розслідуванні справи про вибух біля телеканалу «Еспресо», що прогримів торік ввечері 24 жовтня. Тоді загинули двоє людей, а народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук отримав поранення. Тепер можна стверджувати, що то був замах саме на його життя. Й організовано злочин на замовлення спецслужб Російської Федерації.

Заступник голови СБУ Віктор Кононенко розповів, що оперативник Головного управління Генштабу Збройних сил Росії «в’їхав в Україну за підробленими документами для безпосередньої координації дій виконавців». Уточнимо, що цей підрозділ більше відомий під своєю старою назвою – Головне розвідувальне управляння (ГРУ).

СБУ заявляє, що слідчі встановили трьох безпосередніх виконавців замаху, двоє з яких втекли до Росії, а одного вдалось затримати. Найімовірніше, саме у гаражі затриманого було встановлено вибухівку на скутер, який залишили неподалік входу в приміщення телеканалу «Еспресо», а потім підірвали.

Світлина: експерт досліджує залишки скутера, на якому було закладено вибухівку.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply