Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Замах на добровольців за патріотичну позицію

Автор:

|

Червень 01, 2017

|

Рубрика:

Замах на добровольців за патріотичну позицію

1 червня у Києві на Подолі близько 17 години кілер здійснив спробу вбити  колишніх бійців-добровольців Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на прес-секретаря Національної поліції Ярослава Тракала. Ось яка картина злочину вимальовується з його слів.

З подружжям зв’язався невідомий, що представився іноземним журналістом з видання La Monde, і домовився про інтерв’ю. Вони зустрілися, але коли сіли в автомобіль, незнайомець дістав із коробки пістолет Glock і вистрелив у груди Адаму Осмаєву. На щастя Аміна Окуєва теж була озброєна і зі свого пістолета Макарова кілька разів вистрелила в убивцю. Обох поранених чоловіків доставили у лікарню, де їм надають допомогу.

Як основну версію причини замаху поліція  називає «патріотичну позицію подружжя». Адже Аміна Окуєва та Адам Осмаєв з перших днів російської агресії стали на захист України у лавах добровольчих батальйонів.

За попередньою інформацією, чоловік, що представився французьким журналістом, нещодавно прибув до України з Брянської області Росії. При ньому знайшли документи громадянина України. Як повідомляють, Адам Осмаєв отримав два поранення. Аміна Окуєва зробила чотири постріли у відповідь.

Світлина: поліція працює на місці події.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply