Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Законодавча ініціатива через угорські паспорти

Автор:

|

Вересень 21, 2018

|

Рубрика:

Законодавча ініціатива через угорські паспорти

Інтернет-видання «Український тиждень» повідомляє у п’ятницю, 21  вересня, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін запропонував підготувати новий закон про громадянство в Україні. І саме через ситуацію із угорськими паспортами, що сталася днями в консульстві Угорщини у місті Береговому, що на Закарпатті.

Окрім того очільник українського зовнішньополітичного відомства в ефірі телепрограми «Сніданок з 1+1» прокоментував заяву міністра закордонних справ Угорщини Петера Сіярто про те, що подвійне громадянство є нібито повсякденною практикою в Євросоюзі.

«…Ніякої спільної практики у Європейському союзі немає. У кожної країни є практика своя», – зазначив Павло Клімкін. Водночас він додав, що в українському законодавстві не передбачено жодного покарання за подвійне громадянство. І врешті запропонував: «Давайте зробимо один рішучий крок і підготуємо новий закон про громадянство».

19 вересня ЗМІ повідомили, що у консульстві Угорщини у Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти, що супроводжується присягою. Тоді ж було офіційно оголошено про можливе оголошення через це персоною «non grata» угорського консула у Береговому. Наступного дня міністр Петер Сіярто заявив, що Будапешт розцінить такий крок, як недружній і ризикований з боку Києва.

Світлина: Павло Клімкін і Петер Сіярто.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply