Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Закарпаття: весняний паводок прийшов узимку

Автор:

|

Лютий 26, 2017

|

Рубрика:

Закарпаття: весняний паводок прийшов узимку

У регіоні фіксують підвищення рівня води, спричинене теплою температурою повітря і таненням снігу у горах. Про це повідомляє голова Закарпатської обласної державної адміністрації (ЗОДА) Геннадій Москаль: «Станом на 10.00 неділі (26.02) вода в р. Латориця піднялася ще на 40 см. Між селами Великі Геївці й Тисаагтелек (Ужгородський район) річка, що вийшла з берегів, усе ще переливається через дорогу місцевого значення. Проїзд автомобілів ускладнений, але не заблокований, площа переливу порівняно з учорашнім днем не збільшилася».

Окрім цього, пан Москаль оцінив рівень води в інших річках Закарпаття. За його словами, Тиса за минулу добу стала вищою на 70 см, що збільшило висоту паводкової хвилі до 5 метрів. Та сьогодні рівень здебільшого піде на спад: у річці Уж води вже менше на 40 см; Боржава та Тересва також втрачають воду. Зрештою виходу річок на заплаву, господарства та угіддя майже немає. Дещо скрутніша ситуація лише в Ужгородському районі.

Додамо,  в прес-службі «губернатора» зауважили – через танення снігу формується друга паводкова хвиля. ЗОДА моніторить ситуацію весь час, щоб попередити громадян про можливі труднощі.

Світлини: Закарпаття нет, Мукачево today (архівні фото).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply