Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Захистити жінок від насильства!

Автор:

|

Листопад 26, 2017

|

Рубрика:

Захистити жінок від насильства!

Сайт «Deutsche Welle» у неділю, 26 листопада, розповідає про акції проти насильства щодо жінок, які відбулися напередодні по всьому світу. Окрема, у Парижі, Брюсселі, Мадриді, Стамбулі, Белграді, Мехіко та багатьох інших містах. Масові заходи були приурочені до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

Видання наводить сумну а нерідко й трагічну статистику. Організатори стамбульського протесту наголосили, що у Туреччині зростає число убитих жінок. Торік у країні вбито 328 жінок, у 2011 році – 121. В Іспанії цього року своїми партнерами були вбиті, щонайменше, 45 жінок. У Німеччині в 2015 році було зафіксовано понад 100 тисяч випадків домашнього насильства по відношенню до жінок, 131 жінка була вбита, ще 200 пережили замах на вбивство. Ці дані наводить Ddeutsche Zeitung з посиланням на джерела у поліції.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що посилить боротьбу за гендерну рівність і проти насильства щодо жінок. У 2018 році на програму з гендерної рівності буде виділено 420 мільйонів євро (майже $ пів мільярда).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...