Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Захисники України в гостях у школярів

Автор:

|

Вересень 03, 2018

|

Рубрика:

Захисники України в гостях у школярів

Навчальні заклади, що розташовані уздовж лінії фронту на контрольованій урядом України території, у понеділок, 3 вересня провели свято Першого дзвоника. Зрозуміло, що у числі почесних гостей школярів та педагогів були українські військовослужбовці. Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв завітав до Новолуганської загальноосвітньої школи. Торік її будівля була пошкоджена внаслідок ворожого мінометного обстрілу.

Під час урочистої лінійки генерал-лейтенант Сергій Наєв від імені усього особового складу Об’єднаних сил подарував першокласникам інтерактивну дошку та 30 спальних комплектів.

Тим часом війна триває. Попри досягнуту домовленість про «шкільна» перемир’я, російсько-терористичні війська минулої доби 16 разів відкривали вогонь по наших позиціях. Заборонене Мінськими угодами озброєння не застосовувалося. Обстріляно українські підрозділи, що обороняють Мар’їнку, Кримське, Шуми, Південне, Кам’янку, Березове, Павлопіль, Гнутове, Водяне, Широкине та Лебединське. Як наслідок – 4 наших бійці отримали поранення, ще четверо зазнали легких ушкоджень.

За даними розвідки, протягом доби убито трьох окупантів, а ще шістьох поранено.

Вночі поточної доби ворог 4 рази обстріляв наші позиції з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Повідомлення про це надійшли з Пісків, Водяного, Павлополя та Кримського.

Світлина: генерал-лейтенант Сергій Наєв в гостях у школярів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply