Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 15, 2018

Захисники «Бутівки» утримують позиції

Автор:

|

Червень 27, 2016

|

Рубрика:

Захисники «Бутівки» утримують позиції

ATO2

Попри те, що напруженість у зоні проведення бойових дій на Донбасі не спадає, збройні сили України цілковито контролюють ситуацію. Таким є основний висновок з оперативного  зведення прес-центру штабу АТО станом на ранок 27 червня. Число обстрілів за минулу добу в порівнянні з попередньою скоротилося, однак все ж залишалося високим. Загалом контрольовані російською владою бандформування 36 разів спрямовували вогонь на українські підрозділи. Його інтенсивність на Маріупольському та Донецькому напрямках залишалася приблизно однаковою.

Як і завжди, з наставанням сутінків зухвалість окупантів зростала. І знову стрілецька зброя в їхніх руках була лише тлом для застосування більш потужних засобів. Наприклад, неподалік Мар’їнки ворог вів вогонь з бойової машини піхоти (БМП). Позиції захисників України не раз зазнавали обстрілів з мінометів різних калібрів. А в районі Попасної – з протитанкових ракетних комплексів,

Не припиняються ворожі атаки на оборонців шахти «Путилівської» («Бутівка»). Тут сепаратисти теж не вели вогонь не лише із стрілецької зброї, а й з мінометів. Який вигляд має цей колись потужний промисловий об’єкт, бачите на світлині.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...