Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Захищаючи Вітчизну, загинули у бою

Автор:

|

Грудень 26, 2016

|

Рубрика:

Захищаючи Вітчизну, загинули у бою

1226___05-1

Офіційний сайт Міністерства оборони України 26 грудня повідомив, що передані напередодні українській стороні тіла двох наших загиблих військовослужбовців пройшли судово-медичну експертизу та процедуру впізнання. Фахівці встановили, що обидва загинули від отриманих кульових поранень, несумісних з життям. При огляді тіл ознак насильницьких дій не зафіксовано. З цього можна зробити висновок, що захисники Вітчизни віддали життя за її визволення від окупантів у бою. Йдеться про бійців 54-ї бригади Збройних Сил України – лейтенанта Микиту Ярового (позивний «Шайтан») і солдата Андрій Байбуса («Ваха»), які загинули на Світлодарській дузі 18 грудня. Їх у межах гуманітарного проекту «Евакуація 200» передали у неділю, 25 листопада. Українська сторона теж передала тіла двох загиблих нападників. Перемовини тривали аж п’ять днів через те, що протилежна сторона постійно змінювала умови.

Український журналіст Юрій Бутусов 26 грудня у мережі Facebook подав перелік і світлини усіх дев’яти українських Героїв, що полягли у боях під Світлодарськом 18-22 грудня. Це командир роти Микита Яровий (21 рік), Андрій Широков (п’ятеро дітей залишилися сиротами), Роман Радивилов, Андрій Байбус, Дмитро Клименко, Сергій Рубанченков, Сергій Степаненко, Володимир Андрешків (четверо дітей залишилися сиротами) і Василь Панасенко.

Юрій Бутусов також спростував пропагандистські вигадки про «25 убитих за три години бою» та тому подібні. Він стверджує, що жодних прихованих втрат нема.

На світлині: командир роти Микита Яровий.

About Author

news

Loading...