Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 24, 2019

Загинули два українських бійці

Автор:

|

Листопад 26, 2017

|

Рубрика:

Загинули два українських бійці

Скорботну звістку повідомив 26 листопада прес-центру штабу АТО. Минула доба виявилася дуже складною. Маємо також двох поранених і ще двох, що отримали травми під час бойових дій. А загалом учора російсько-окупаційні війська здійснили 15 обстрілів позицій Збройних Сил України. Наші хлопці відкривали вогонь у відповідь 7 разів.

Ворог продовжує застосовувати заборонене Мінськими угодами озброєння. На Луганському напрямку із 82-міліметрових мінометів обстріляно захисників Новолуганського. А на Донецькому терористи гатили з мінометів різних калібрів у районах Павлополя, Невельського і шахти Бутівка.

Не обійшлося і без підступних провокацій. Аби звинуватити українських військовиків у порушенні режиму тиші, бойовики кілька разів вели вогонь почергово у наш і свій бік.

Прес-центр штабу АТО оприлюднив також серйозне застереження. Кілька діб тому один із волонтерів передчасно оприлюднив інформацію, яка поставила під загрозу безпеку та життя військовослужбовців. Тому наше командування просить усіх, хто співпрацює із Збройними Силами України, не розповсюджувати жодної інформації та відомостей, фото та відео матеріалів, які стосуються ходу тактичних та оперативних дій. Врешті, за це передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...