Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Загадковий візит до США Валентина Наливайченка

Автор:

|

Грудень 05, 2016

|

Рубрика:

Загадковий візит до США Валентина Наливайченка

1205___09-1

Ще не так давно він був одним з найбільш відомих українських політиків, обіймав посаду голови Служби безпеки України. А зараз очолює громадсько-політичний рух «Справедливість», не часто згадуваний у інформаційному просторі. Аж раптом 5 грудня інтернет-порталами почало жваво поширюватися повідомлення, що Валентин Наливайченко зараз перебуває у США й матиме зустріч з перехідною адміністрацією обраного президентом Дональда Трампа. Першоджерелом інформації називають сторінку у мережі Facebook члена політради «Справедливості» Маркіяна Лубківського. Екс-глава СБУ також планує зустрітися з представниками американських спецслужб, Республіканської партії, Атлантичної Ради та Міжнародного республіканського інституту. А ще – завітає на консультацію до Конгресу.

Як зазначено у повідомленні: «Американську сторону цікавитиме внутрішньополітична ситуація в Україні, зокрема стан боротьби влади з корупцією. Окремий інтерес викликає розвиток подій навколо скандалу з «записами Онищенка» в контексті інформації про можливий підкуп депутатів, зокрема під час голосування за відставку голови СБУ Наливайченка у червні 2015 року».

Валентин Наливайченко перебуває в США як політичний та громадський діяч, візит триватиме 3 дні.

Світлини: facebook.com/markian.lubkivskyi, 112.ua.

 

About Author

news

  • Валерій Горбенко

    Дорогой Наливайченко, за 25 лет с Украины своровано и выведено не меньше 500 млрд. долларов, раша за 350 лет окупации должна нам 3 трильена долларов, вот когда ты будешь хотя бы говорить об э том , тогда можешь надеяться стать президентом Украины.

Loading...