Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Загадкова смерть подружжя благодійників

Автор:

|

Грудень 16, 2017

|

Рубрика:

Загадкова смерть подружжя благодійників

Канадського мільярдера Баррі Шермана і його дружину Хані знайдено мертвими у підвалі їхнього власного будинку, виставленого на продаж. Про це пише 16 грудня сайт ВВС.

Як інформує поліція, ознак злому в будинку не виявлено. Місцева преса також повідомляє, що жодних підозрюваних у слідства наразі немає. І все ж поліцейський Девід Хопкінс заявив: «Обставини смерті виглядають підозріло, і саме так ми підходимо до розслідування цієї справи».

Прем’єр-міністр Джастін Трюдо у мережі «Twitter» написав: «Ми з Софі глибоко засмучені раптовою смертю Баррі і Хані Шерман. Наші співчуття їхній родині, друзям і всім тим, хто був зворушений їх ідеалами».

Баррі Шерман був відомим філантропом і доброчинцем, одним з найбагатших людей в Канаді. У 1974 році він заснував компанію Apotex Inc в, що водить до числа найбільших у світі виробників ліків. Журнал Forbes оцінив особистий статок Баррі Шермана в $ 3,2 млрд.

Не так давно Шермани виставили на продаж свій розкішний особняк. Ріелтор, який знайшов тіла, прийшов, щоб підготувати будинок до показу покупцям.

У подружжя – четверо дітей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply