Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Заборонено експорт робочої сили з КНДР

Автор:

|

Грудень 23, 2017

|

Рубрика:

Заборонено експорт робочої сили з КНДР

У суботу, 23 грудня, на сайті ВВС оприлюднене повідомлення, що Рада Безпеки ООН посилила обмежувальні заходи щодо офіційного Пхеньяна. Це є відповіддю на чергові випробування балістичних ракет, здійснені нещодавно у Корейській Народно-Демократичній Республіці (КНДР).

За ухвалення резолюції одностайно проголосували усі 15 членів Радбезу, в тому числі Китай і Росія, які залишаються головними торговими партнерами Північної Кореї. Резолюція була подана делегацією США. Вона, зокрема, передбачає жорстке обмеження на поставки палива у КНДР і посилення режиму торгового ембарго. Але найбільш болісним ударом стане заборона експорту робочої сили. Адже північнокорейський уряд відправляє робітників за кордон заради припливу іноземної валюти в країну. Він різко скоротився після введення попередніх міжнародних санкцій, а тепер це неодмінно перетвориться на дуже серйозну проблему. Досі обмеження не торкалися цієї статті фінансових надходжень.

Рада Безпеки вимагає від усіх країн-членів ООН розірвати контракти з трудовими мігрантами з Північної Кореї і вислати їх на батьківщину. На виконання розпорядження відведено 24 місяці. За найсвіжішими даними, лише в Росії чисельність північнокорейських робітників оцінюється приблизно в 30 тисяч осіб. Більшість з них працює на Далекому Сході, де нестача трудових ресурсів особливо відчутна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply