Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Заарештовано колишнього президента Вірменії

Автор:

|

Липень 28, 2018

|

Рубрика:

Заарештовано колишнього президента Вірменії

Про це у суботу, 28 липня, повідомляють провідні інформаційні портали світу. Йдеться про Роберта Кочаряна. Він очолював країну з 1998 по 2008 рік. Справу стосовно нього порушено через силовий розгін акції протесту після президентських виборів у 2008 році. Тоді прихильники переможеного Левона Тер-Петросяна вимагали перегляду результатів голосування. У зіткненнях з поліцією загинули 10 осіб. Роберт Кочарян оголосив надзвичайний стан, протести в країні припинилися.

Цікаво, що одним з організаторів мітингів 2008 року був нинішній прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян. У 2010 році за звинуваченням в організації заворушень він був засуджений до семи років колонії, але у травні наступного року вийшов на волю за амністією.

І ось тепер суд на два місяці заарештував колишнього президента Роберта Кочаряна. Його вже звинувачують у поваленні конституційного ладу. Максимальне покарання за цією статтею – 15 років позбавлення волі. Сам Роберт Кочарян називає висунуті йому звинувачення політично мотивованими, а справу – сфабрикованою. І оцінює усе це як «вендету» нової вірменської влади.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply