Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

За кого вболівають у президентському домі

Автор:

|

Травень 26, 2018

|

Рубрика:

За кого вболівають у президентському домі

Петро Порошенко у суботу, 26 травня, зустрівся з Президентом Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Александром Чеферіном. Вітаючи гостя, Глава держави наголосив, що проведення цьогорічного фіналу Ліги Чемпіонів у Києві є виявом довіри до України з боку міжнародної спільноти, а також надасть додаткового поштовху для розвитку українського футболу.

Президент України також відзначив принципову позицію УЄФА щодо невизнання зміни статусу Кримського півострова. Символічною стала присутність Кубка Ліги Чемпіонів під час святкування 60-річчя відродженого на материковій частині України сімферопольського футбольного клубу «Таврія».

Президент УЄФА, зі свого боку, подякував за високий професійний рівень підготовки масштабного футбольного свята. Особливо було відзначено гостинність та щирий прийом іноземних гостей, зокрема вболівальників, з боку українців.

Зрозуміло, що не обійшлося без згадки про симпатії до учасників фіналу Ліги Чемпіонів. З цього приводу Петро Порошенко сказав: «Коли мене питають, за кого я вболіваю – «Реал» чи «Ліверпуль», я кажу – я підтримую обидва клуби. Мій син Михайло, який в минулому грав за дитячу команду «Динамо» Київ – палкий вболівальник «Ліверпуля». У нього все в кольорах цього клубу. А от моя донька Євгенія – чітко за «Реал». Тобто мій дім – точно підтримує обидва клуби».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply