Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 19, 2018

За головного радикала взялися радикально

Автор:

|

Липень 15, 2016

|

Рубрика:

За головного радикала взялися радикально

Ляшко

Прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган на своїй facebook-сторінці повідомила, що на Олега Ляшка, народного депутата і лідера Радикальної партії його ж імені відкрито кримінальне провадження за погрози прокуророві Чернігівської області та спробу вплинути на його роботу. У п’ятницю, 15 липня, в Інтернеті з блискавичною швидкістю поширився відеозапис, який є беззаперечним доказом проти Олега Ляшка. Що буде далі, не складно зрозуміти, прочитавши лише одну цитату з посту Лариси Сарган: «На теперішній час провадяться невідкладні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення істини та забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування»

До Верховної Ради вже скеровано листа та повістки, якими окремих народних депутатів викликають як свідків вчинення злочину. Якщо Олега Ляшка судитимуть, то перспектива для нього відкривається дуже тривожна. З Кримінального кодексу України дізнаємося, що частина 1 статті 345 передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк, а частина 1 статті 343 – покарання у вигляді штрафу до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 1 року, або арештом на строк до 3 місяців.

Втім, не виключено, що все це, як вже не раз було, само по собі заспокоїться. Можливий і варіант, вигідний Олегові Ляшку. Переслідування влади піднімуть його рейтинг. А це дуже важливо, бо не виключено, що таки будуть позачергові вибори до Верховної Ради.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...