Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 18, 2019

За антиукраїнські гасла – до відповідальності!

Автор:

|

Грудень 20, 2016

|

Рубрика:

За антиукраїнські гасла – до відповідальності!

1220___04-1

20 грудня Інтернет-видання повертаються до теми «Маршу перемишльських і львівських орлят», що відбувся 10 грудня. Тоді його учасники біля будівлі Українського народного дому у Перемишлі скандували: «Смерть українцям». Тепер стало відомо, що Прокуратура Польщі висунула звинувачення у протиправному висловлюванні погроз стосовно українців і закликах до ненависті на національному ґрунті 30-річному Адріану Н.

Чоловік визнав, що брав участь у ході. Факти надто очевидні – його легко впізнати на двох відеозаписах. На одному з них видно і чути, як він кричить «Польський Перемишль, польський Львів», а на другому чути й крик «Смерть українцям». А ось це підозрюваний вже заперечує. Каже, кричав не він. Хоча є свідок, що твердить протилежне. Це той, хто знімав на камеру сам інцидент. Встановити істину можна з допомогою експертизи голосу. Прокуратура має намір її провести. І тоді уникнути відповідальності за антиукраїнські гасла вже не вдасться.

Про самого Адріан Н. повідомили, що він живе у місті Ропчице Підкарпатського воєводства, має вищу освіту. Якщо звинувачення будуть доведені, йому загрожує від 3 місяців до 5 років позбавлення волі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...