Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 16, 2019

За 100 тисяч на місяць можна працювати

Автор:

|

Березень 29, 2017

|

Рубрика:

За 100 тисяч на місяць можна працювати

У середу, 29 березня, отримала гучне продовження справа про припинення Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) співпраці з Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) України. Почалося усе вчора з інформації, оприлюдненої заступником міністра юстиції Русланом Рябошапкою у мережі Facebook, а завершилося сьогодні емоційною заявою прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Однак спершу голова НАЗК Наталія Корчак спростувала інформацію щодо повного припинення співпраці USAID. Мовляв, вона триває в частині політичних партій. На що блискавично прореагував Руслан Рябошапка, назвавши проекти, з яких агентство виключене.  А ще низка громадських організацій вимагає від уряду «зміни некомпетентного керівництва» агентства, вважаючи процес електронного декларування проваленим.

Сама ж Наталія Корчак сьогодні на засіданні уряду хвалилася досягненнями, твердила, що проблеми з сайтом агенції виникли не вини  керівництва та прозоро натякала на «політичну складову» звинувачень. І врешті вступила у суперечку з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, що викликало у нього ось таке зауваження: «Я хочу, щоб людина, яка отримує 100 тисяч на місяць, просто виконувала свою роботу».

Для довідки. 100 000 гривень (приблизно $3,7 тис.) – 80 мінімальних пенсій в Україні.

На світлині: голова НАЗК Наталія Корчак.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...