Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

З вдячністю і з подарунками

Автор:

|

Грудень 06, 2016

|

Рубрика:

З вдячністю і з подарунками

1206___02-1

День Збройних Сил України це професійне свято не лише військовослужбовців, а й тих, хто щиро допомагає їм захищати Вітчизну. Це волонтери. Про одного з них розповідає прес-центр штабу АТО у мережі Facebook.

Директор Краматорського комбінату дитячого харчування Юрій Водолазький входить до патріотичного об’єднання міських підприємців. Скоро мине три роки, як ця громадська ініціатива спрямовує зусилля на всебічну допомогу військовикам. Зрозуміло, що не обійшлося без подарунків і з нагоди нинішнього свята. «Від усього серця дякую воїнам за їхню святу ратну працю, за те, що вони боронять рідну землю від іноземного агресора. Бажаю гідно виконати свій обов’язок і наблизити настання мирного часу в нашій державі. А щоб у них були сили для того, передаю їм «смачну допомогу». І зичу, щоб вони повернулися до рідних міст і родин живими й неушкодженими, набувши важливого досвіду для подальшої розбудови нашої оборонної міці», – цитує прес центр пана Юрія.

А з чергового зведення про ситуацію у зоні бойових дій, оприлюдненому 6 грудня, дізнаємося, що попередньої доби російські окупанти здійснили 26 обстрілів. Дев’ять – до шостої години вечора. А далі інтенсивність відчутно зросла. До опівнічної пори ворог ще 17 разів відкривав вогонь. У тому числі на кількох ділянках з мінометів калібру 120 міліметрів та озброєння бойових машин піхоти (БМП).  Особливо відчутним це стало на Луганському напрямку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...