Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, May. 24, 2019

З тюрми вийшов громадянин СРСР

Автор:

|

Лютий 28, 2017

|

Рубрика:

З тюрми вийшов громадянин СРСР

Країна ця вже чверть століття як перестала існувати, аж раптом вигулькнув чоловік, що не має інших документів, окрім червоного паспорта з серпом і молотом. Про цей випадок 28 лютого розповіла російська опозиційна інтернет-газета «Каспаров.ru». Історія кумедна, однак самому «громадянинові СРСР» дуже невесело.

Уродженець Казахстану Василь Бабина ще в радянські часи був засуджений до розстрілу за розбій, грабіж і вбивство. З виконанням вироку вийшла заминка. Мабуть було не до того, імперія розвалювалася. А згодом і в Росії з цим не поспішали. Доки не ввели мораторій на смертну кару. Тоді вирок замінили на 25 років колонії. Термін минув. Засудженого випустили на волю і ледь не одразу посадили в іншу камеру, як особу без документів.

З’ясувалося, що за весь цей час у колонії особливого режиму для довічно засуджених «Чорний беркут» ніхто не здогадався замітити в’язневі паспорт громадянина СРСР на російський.

Василеві Бабині зараз 58 років. У Росії у нього дві сестри, у Казахстані – дружина і двоє дітей. Дорослий син приїхав привітати батька на волі, а той сидить у спецприймальнику, наче волоцюга, що не має документів. Чого тільки не буває у тій Московії! Правозахисники мають намір допомогти людині без громадянства. При цьому зможуть виробити методику, як поводитися в такий випадках. Бо наступного року в Росії з тюрми випустять ще одного власника радянського паспорта.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...