Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

З Пхеньяну пролунали образи і погрози

Автор:

|

Вересень 22, 2017

|

Рубрика:

З Пхеньяну пролунали образи і погрози

Очільник Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ин виступив по державному телебаченню з безпрецедентною за числом далеко не дипломатичних висловів заявою. У ній недавній виступ президента США Дональда Трампа на Генеральній Асамблеї ООН кваліфіковано як «шизофренічний припадок». Про це повідомляє 22 вересня ВВС.

Державне агентство Північної Кореї ЦТАК розповсюдило текст виступу Кім Чен Ина. Той, найімовірніше, сприйняв сказане господарем Білого дому з трибуни ООН як особисту образу й не зміг вгамувати своїх емоцій. Зокрема північнокорейський лідер обіцяє примусити «вищого вершителя США неодмінно розплатитися за свої нерозумні висловлювання».

Як уже повідомлялося, у вівторок Дональд Трамп сказав, що США готові «повністю знищити» Північну Корею, якщо та буде загрожувати безпеці Америки або її союзників.

Кім Чен Ин сприйняв цю погрозу дуже серйозно. Ми не будемо наводити усієї його риторики, що мала на меті якнайдошкульніше образити президента США. Процитуємо лише з сайту «ВВС-Україна» завершальне речення заяви: «Божевільного американського дідка неодмінно, напевно буду приборкувати вогнем!»

Світлина REUTERS/KCNA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply