Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

З останнім дзвоником привітали «Градами»

Автор:

|

Травень 26, 2017

|

Рубрика:

З останнім дзвоником привітали «Градами»

Електронні ЗМІ України повідомляють 26 травня, що у місті Красногорівці після артилерійського обстрілу з боку бойовиків виникли великі вирви від вибухів неподалік школи. На щастя, ніхто не постраждав. «Бойовики розстріляли з «Градів» Красногорівку, район вулиці Ломоносова. «Привітали» дітей із закінченням навчального року», – написав у соцмережах очільник Нацполіції у Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

Снаряди потрапили також в будинки між технікумом та місцевою лікарнею. Водопостачання діє, ремонтники відновлюють елетропостачання. «Ситуація дуже критична: обстріли почастішали і з великого калібру», повідомив голова військово-цивільної адміністрації Красногорівки Олег Ліванчук.

Як дізнаємося з сьогоднішнього зведення прес-центру штабу АТО, минулою доби це був не поодинокий випадок ворожого обстрілу мирних осель. Наприклад, надалі небезпечно перебувати у розташованому ближче до лінії фронту передмісті Авдіївки. А загалом  російсько-окупаційні війська відкривали вогонь 57 разів. У бойових діях поранено 5 українських військовослужбовців.

Світлини: у Красногорівці після ворожого обстрілу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply