Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Юрій Луценко опинився в епіцентрі PR-скандалу

Автор:

|

Вересень 05, 2018

|

Рубрика:

Юрій Луценко опинився в епіцентрі PR-скандалу

Як стало відомо у середу, 5 вересня, генеральний прокурор України відхилив запрошення дати для «Радіо Свобода» інтерв’ю у прямому ефірі. Вже сам цей факт можна назвати сенсаційним. Адже Юрій Луценко добре відомий саме як любитель попіаритися. І раптом він відмовляється від такого шансу та ще й натомість пропонує через свого прес-секретаря зустріч у форматі «без камер і диктофонів»!

Нічого дивного. Все пояснює тема. Йдеться тут про рішення суду, яким Генпрокуратурі надано доступ до інформації з телефону журналістки та головного редактора програми антикорупційних розслідувань «Схеми» Наталії Седлецької. Вчора речниця «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода» Джоанна Левісон заявила: «Це рішення створює несприятливу атмосферу для українських журналістів і має бути скасоване. Те, що запит охоплює тривалий період спілкування з телефону, що належить відомій українській журналістці, яка успішно викриває високопосадову корупцію, викликає серйозне занепокоєння про справжні наміри тих, хто шукає інформацію».

Юрій Луценко у відповідь поспішив запевнити про відсутність інтересу до змісту розмов Наталії Седлецької. Посадовець твердить, що журналістка є свідком «у справі про розголошення таємниці слідства», але відмовилася дати інформацію про час зустрічі з керівництвом Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Тому, мовляв, це доведеться встановити з мобільного телефону.

Наталія Седлецька після відмови від прямого ефіру Юрія Луценка оприлюднила 10 запитань до нього. Втім, цілком вистачає одного – якщо прокуратуру справді цікавить лише час зустрічі журналістки з керівництвом НАБУ, то чому суд надав дозвіл на доступ до інформації з телефону журналістки аж на період тривалістю 17 місяців?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply