Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

Юрій Бойко наразі поза підозрою

Автор:

|

Травень 16, 2017

|

Рубрика:

Юрій Бойко наразі поза підозрою

Чутки про ймовірність відкриття щодо нього кримінального провадження точаться давно. І мають певний політичний підтекст. Народний депутат Юрій Бойко був однією з помітних осіб режиму Віктора Януковича, а нині є співголовою парламентської фракції «Опозиційного блоку». Однак 16 травня стало відомо, що Генеральна прокуратура України (ГПУ) не оформлювала йому підозру у справі щодо купівлі двох бурових установок за завищеними цінами. Про це написала на своїй сторінці у мережі Facebook Лариса Сарган – прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка.

Вона посилається на доповідну записку начальника Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка. У ній сказано, що слідством на даний час не встановлено фактів підписання від імені Юрія Бойка якихось документів щодо проведення закупівель самопідйомних плавучих бурових установок (СПБУ). І допитані в ході досудового розслідування свідки теж не повідомляли про безпосередню його причетність до злочинної схеми закупівлі платформ за завищеними цінами. Отож, прямих доказів щодо такої участі не отримано тому проект повідомлення про підозру не складався.

Також повідомляється, що Генпрокуратура відкрила два кримінальні провадження, які пізніше об’єднали в одне – за фактом заволодіння службовими особами Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, НАК «Нафтогаз України» та ДАТ «Чорноморнафтогаз» майном у особливо великих розмірах при закупівлі двох СПБУ. Про причетність до цього Юрія Бойка інформації нема.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply