Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Юлію Скрипаль виписали з лікарні

Автор:

|

Квітень 10, 2018

|

Рубрика:

Юлію Скрипаль виписали з лікарні

Правда, офіційного підтвердження цього факту наразі не надходило. Але про нього у вівторок, 10 квітня, повідомляють провідні інформаційні агенції світу з посиланням на британські ЗМІ.

Наприклад, за даними телеканалу Sky News, Юлія Скрипаль, ймовірно, була виписана з лікарні у місті Солсбері ще у понеділок. ВВС вважає, що її вже доправили у «безпечне місце». Як відомо, Юлія Скрипаль не спілкувалася з пресою після того, як вийшла з непритомного стану. Невідомо також чи розмовляла вона із слідчими. Наразі очікується заява медиків про стан її здоров’я та прес-конференція.

Нагадаємо, що Юлія Скрипаль потрапила у лікарню разом зі своїм батьком, колишнім подвійним агентом Сергієм Скрипалем після отруєння 4 березня. Тривалий час обоє перебували у критичному стані, проте потім їх здоров’я почало поліпшуватися. Першою отямилася Юлія, а згодом і її батько. Лікарі заявляють, що їх здоров’я відновлюється «швидкими темпами».

Велика Британія звинувачує Росію в організації замаху на Сергія Скрипаля та його дочку з використанням нервово-паралітичної речовини «Новичок». Москва усі звинувачення категорично відкидає.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply