Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Юлія Тимошенко зустрілася з Дональдом Трампом

Автор:

|

Лютий 02, 2017

|

Рубрика:

Юлія Тимошенко зустрілася з Дональдом Трампом

Хоча офіційне підтвердження цієї інформації ще не надходило, низка інтернет-порталів вже повідомила про розмову президента США і колишньої очільниці українського уряду як про довершений факт, навіть назвавши тривалість – 20 хвилин.

У четвер, 2 лютого у Вашингтоні відбувся 65-й Національний молитовний сніданок. Це традиційна зустріч кількох тисяч представників різних релігій, а також членів американської політичної та ділової еліти. Цією нагодою, начебто, і скористалася Юлія Тимошенко, щоб поспілкуватися з Дональдом Трампом. Якщо така бесіда справді відбулася, то це тривожний дзвінок для Петра Порошенка. Половина його каденції минула і будь яке зміцнення позиції потенційних суперників ускладнює шанси бути обраним на другий термін.

Правда, єдине, у чому можна не сумніватися, так це у тому, що цьогорічний Національний молитовний сніданок у США спричинив масове політичне паломництво з України. Преса називає до семи десятків осіб. Їх навіть спеціально збирали в українському  посольстві, про що свідчать викладені у Facebook світлини. Правда, Юлії Тимошенко на них розгледіти не вдалося.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply