Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Юлія Тимошенко атакує громадську думку

Автор:

|

Вересень 18, 2018

|

Рубрика:

Юлія Тимошенко атакує громадську думку

Інтернет-газета «Українська правда» у вівторок, 18  вересня, повідомляє, що лідерка партії «Батьківщина» анонсувала проведення у Києві свого чергового масштабного форуму. При цьому видання наголошує, Юлія Тимошенко планує балотуватися у президенти України. Отож її чергову акцію цілком можна розцінити як намір вплинути на громадську думку своїми ідеями і намірами.

Форум «Новий економічний курс України» відбудеться 21 вересня. На ньому Юлія Тимошенко презентує свою економічну програму. Її втілення повинно забезпечити перехід країни від «відсталої сировинної економіки до інноваційного розвитку». Нагадаємо, що 15 червня в Києві «Батьківщина» вже проводила форум «Новий курс України». На ньому, зокрема, пролунала теза про необхідність запровадження в Україні парламентської форми правління канцлерського кшталту. Як відомо, такою є політична система Німеччини та Австрії.

За підрахунками громадського руху «ЧЕСНО» партія «Батьківщина» у квітні-червні цього року витратила на організацію форуму «Новий курс України» та його інформаційний супровід 22 мільйони гривень (майже $782 тисячі).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply